Tiekamies:
P. LTV7 22:40
O. LTV7 6:45;13:00 (atkārtojums)
T. LTV7 22:40
C. LTV7 6:45;13:00 (atkārtojums)
P. TTV 19:30 (mājas lapā)
Maijā "Ziņas Talsu novadam" var redzēt tikai Re:TV un www.talsutv.lv. LTV7 visu mēnesi tiks rādīts raidījums "Novadi izvēlas".
Viņa norāda, ka Sabiles kultūras namā bija nepieciešami jauni konferenču krēsli, jo vecie krēsli kultūras namā bija jau kopš 1973.gada. Puse no tiem ir bojāti un vairs nav lietojami, kā arī pasākumu apmeklētājiem tie vairs nav fiziski ērti.
Sabiles kultūras namā notiek daļa nozīmīgi Talsu novada kultūras pasākumi, dažādas sabiedriskās aktivitātes un Latvijā zināmu mākslinieku uzstāšanās, tāpēc kvalitatīvu krēslu iegāde bija ļoti svarīga, skaidro Markusa.
Krēslus izgatavoja SIA "Dižozols Plus". Projekta kopējās izmaksas veido 10 531,84 latus, no kuriem 7 833,51 lati ir publiskais finansējums.
Konferenču krēsli tika izgatavoti projekta "Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldes struktūrvienības Sabiles kultūras nama zāles labiekārtošana" ietvaros.
Projekts īstenots ELFLA programmas pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" ietvaros.
Foto: www.talsi.lv
Lidija, Talsu novada iedzīvotāja:
"Tie jaunie ir gudrāki nekā vecie! Pēc 50 gadiem nav ko politikā līst..."
| Ja vēlēšanas notiktu šodien, par kuru partiju Talsu novadā balsotu Tu? | |
| Partija "VIENOTĪBA" - 19% / 363 Balsis | |
| "Reformu partija" - 2% / 42 Balsis | |
| "Talsu novada attīstībai" - 33% / 634 Balsis | |
| Politiskā partija "Reģionu alianse" - 24% / 449 Balsis | |
| Zaļo un Zemnieku savienība - 10% / 198 Balsis | |
| Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" - 9% / 163 Balsis | |
| Nevaru vēl izlemt - 2% / 29 Balsis | |
| Nebalsotu ne tagad, ne 1.jūnijā - 2% / 31 Balsis | |
| Kopā nobalsojuši: 1909 Balsot |
|