Viņi ik dienu piedalās ziņu veidošanā Talsiem. Ir izturējuši stundām garas telefonsarunas, kilometriem staigājuši ar kamerām rokās, garas stundas sēdējuši pie datora, skatoties, montējot, rakstot un tas viss, lai pastāstītu Jums par to, kas jauns notiek Talsos un novadā. Par prieka mirkļiem, par to, kas mums sāp un uztrauc un par ko ir vērts padomāt.Līdz šim viņiem ir izdevis palikt neredzamiem. Iepazīstieties- Talsu televīzijas radošā komanda!

 

Baiba Demberga, žurnāliste.

Radoša, koša un pozitīva. Vēlos iedvesmot un iepriecināt ikvienu cilvēku, lai vairotu labās emocijas. Ļoti patīk dzeltenas tulpes un kaķi. Es mīlu Talsus, mums ir brīnišķīga pilsēta, kurā ik dienas var atrast ko jaunu, ir tikai jāmāk skatīties un ieraudzīt. Kā žurnāliste vēlos cilvēkiem Talsus parādīt no dažādām pusēm, lai ikviens saprastu, ka mēs dzīvojam vietā, kur dzīve nestāv uz vietas.

 

Kristīne Freimane, žurnāliste.

"Aktīva, smaidīga un komunikabla. Uzskatu, ka patiess smaids var iepriecināt pat visskumjāko. Man ir svarīgi nemitīgi apgūt ko jaunu un pilnveidot sevi. Kā žurnāliste vēlos atspoguļot Talsu novada skaistākās vietas un notikumus, lai ikviens no mums varētu lepoties ar savu dzimto vietu." 

 

 

 enovads

 enovads

© "Talsu televīzija" e-pasts: talsutv@inbox.lv | Telefons: 63225522

Tava ip adrese: 3.238.7.202