Par Mums

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Talsu televīzija” ir dibināta 1996. gada 3. aprīlī.

SIA “Talsu televīzija” ir reģionālā televīzija un piedāvā raidījumus pirmdienās, trešdienās un piektdienās Re:Tv kanālā, kā arī reizi nedēļā vai biežāk LTV1 kanālā “Dienas ziņas”, “Kultūras ziņas” un citās programmās.

Uzņēmuma pamatdarbība ir televīzijas informatīvo un ziņu raidījumu veidošana, kas informē skatītājus par dažādiem notikumiem Talsos, Talsu novadā, kā arī bijušā Talsu rajona robežās – Dundagas, Mērsraga un Rojas novados – Ziemeļkurzemes teritorijā. Papildus pēc klientu pieprasījuma uzņēmums veic filmēšanu, montāžu, reklāmas rullīšu izgatavošanu un dažādu videomateriālu digitalizāciju. TV veido arī tiešraides par nozīmīgākajiem un interesantākajiem pasākumiem, kuras var vērot Re:Tv kanālā un talsutv.lv mājaslapā. SIA “Talsu televīzija” piedalās arī dažādos projektos. Tostarp, strādā pie dokumentālo filmu veidošanas, un piedalās Latvijas simtgades koncepcijas īstenošanā.

Skatieties mūs:

Bezmaksas virszemes apraidē visā Latvijā
Mājas lapā www.talsutv.lv
Seko mums:
twitter.com/TalsuTV
youtube.com/ TalsuTelevizija
facebook.com/TalsuTelevizija
draugiem.lv/ talsutv/

Mūsu mērķi

Vīzija
Talsu televīzija – konkurētspējīgs un kvalitatīvs uzņēmums, kas nodrošina vispusīgu, aktuālu un izglītojošu informāciju par Talsu novada, Mērsraga novada, Rojas novada, Dundagas novada – Ziemeļkurzemes, valsts un visas pasaules problēmām, notikumiem un aktualitātēm.

Stratēģiskie mērķi

  • Sekmēt sabiedrības vispusīgu izglītošanu, paplašinot iedzīvotāju interešu loku un informētību par Talsu novada, Ziemeļkurzemes, Latvijas valsts un ES aktualitātēm.
  • Nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti, efektivitāti un pieejamību visiem Talsu novada un Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem, kā arī nodrošināt sniegto pakalpojumu rentabilitāti.
  • Veidot saikni ar ārvalstīs esošajiem latviešiem, mūsu novadniekiem, tādējādi nodrošinot informācijas plūsmu starp Latvijā un ārvalstīs dzīvojošiem latviešiem.

 

Mūsu partneri

retv-logo ltv

 

Talsu televīzijas darbības stratēģija

SIA “Talsu televīzija” vidēja termiņa darbības stratēģija 2017.-2019. gadam

 

TalsuTV kolektīvs

Viņi ik dienu piedalās ziņu veidošanā Talsiem. Ir izturējuši stundām garas telefonsarunas, kilometriem staigājuši ar kamerām rokās, garas stundas sēdējuši pie datora, skatoties, montējot, rakstot un tas viss, lai pastāstītu Jums par to, kas jauns notiek Talsos un novadā. Par prieka mirkļiem, par to, kas mums sāp un uztrauc un par ko ir vērts padomāt.Līdz šim viņiem ir izdevis palikt neredzamiem. Iepazīstieties- Talsu televīzijas radošā komanda!

Baiba_Demberga

Baiba Demberga, žurnāliste.

Radoša, koša un pozitīva. Vēlos iedvesmot un iepriecināt ikvienu cilvēku, lai vairotu labās emocijas. Ļoti patīk dzeltenas tulpes un kaķi. Es mīlu Talsus, mums ir brīnišķīga pilsēta, kurā ik dienas var atrast ko jaunu, ir tikai jāmāk skatīties un ieraudzīt. Kā žurnāliste vēlos cilvēkiem Talsus parādīt no dažādām pusēm, lai ikviens saprastu, ka mēs dzīvojam vietā, kur dzīve nestāv uz vietas.

Kristine_Freimane

Kristīne Freimane, žurnāliste.

Aktīva, smaidīga un komunikabla. Uzskatu, ka patiess smaids var iepriecināt pat visskumjāko. Man ir svarīgi nemitīgi apgūt ko jaunu un pilnveidot sevi. Kā žurnāliste vēlos atspoguļot Talsu

Girts_Grenevics

Ģirts Grenevics, videooperators, montāža.

Kustīgs un lustīgs. Mērķtiecīgs un pieredzes bagāts. Augsti vērtēju cilvēkos spēju darboties un gūt panākumus, kā arī novērtēju to, kas par padarīto dalās un iedvesmo arī citus. Šajā darbā man patīk , ka es redzu, kas notiek apkārt, iepazīstu jaunus cilvēkus, uzzinu ko jaunu. Katra diena ir savādāka.

Terēze Matisone

Terēze Matisone, videooperatore, montāža.

Es esmu tas, ko es jūtu, domāju, spēju un vēlos. Man patīk vērot pasauli caur savu ,,objektīvu”- tā ir mana pasaule, kura, jo dienas, top plašāka un krāsaināka. Patīk iemūžināt cilvēku stāstus, lai tos redzētu arī citi.