1. Vēstures entuziasts Juris Jansons

  Juris Jansons sevi nedēvē par vēsturnieku un arī ne par novadpētnieku. Kaut gan viņš atzina, ka būtībā pētnieks jau ir tuvu tam, kas viņš ir. Kopš jaunības Juris pievērsies vienam konkrētam vēsturē dokumentētam posmam. Tā ir Talsu mācītāja Kārļa Ferdinanda Amendas un viņa laika biedra izcilā vācu komponista Ludviga Van Bēthovena draudzība. Abi bijuši ļoti tuvi, par to liecina abu sarakste vairākās vēstulēs.
 2. Radošais aktīvists Ingus Stauģis

  Sporta deju dejotājs, aktieris, pasākumu vadītājs, fitnesa treneris, skolotājs - šīs ir tikai dažas no talsenieka Inga Stauģa nodarbēm, kurās viņš piedalās un iesaistās ar lielu degsmi un aizrautību. Kā arī vēl paspēj būt mīlošs un gādīgs tēvs piecgīgajam dēliņam Markusam. Sevi Ingus dēvē par ļoti aktīvu cilvēku, kurš neprot sēdēt un neko nedarīt, bet gluži pretēji iesaistīties it visā ko dzīve dod.
 3. Mans kaimiņš

  Bijušais akmeņu kalējs Kārlis Tālbergs no Kaltenes, maizes cepēja Lidija Ansone no Rojas, zvejnieks Ēriks Lihačevs no Kolkas, dzejniece Sigita Riekstiņa no Valgalciema, audēja Mudīte Siliņa no Laucienes, Zvaigznīte Perekreste no Melnsila, dāliju audzētāja Maija Vikmane no Tiņģeres, mednieks Einārs Kalniņš no Rojupes un vienkārši labs cilvēks Lilija Aviņa no Ģipkas.
 4. Latvijas paaudzes

  Vadoņu ģimene, kas sagaidījusi jau septīto mazuli, zinātkārais skolnieks Martins Svitiņš, jaunā sportiste Kitija Lankovska, Valdemārpils televīzijas izveidotājs Jurģis Rudaks, lauksaimnieks Māris Bērziņš, vetārsts un vienkārši krāsains cilvēks Māris Lācis, hokeja treneris Imants Ziediņš, bijušais ārsts Jānis Gailītis.
 5. Tals' pus' našķojas

  Maizes cepēja Olga Petruse no Nogales, šitekē sēņu audzētāja Vizma Šulce no Tiņģeres, sklandraušu cepēja Elma Zadiņa no Dundagas, pīrāgu cepēja Ilze Krauze no Virbiem, dravnieki Jānis un Dzintra Indriksoni no Laucienes, zāļu tēju vācējas Laura un Evita no Valdemārpils, vīna darinātājs Varis Baņģieris no Laucienes, piparkūku cepēja Ieva Štulberga no Rudes.

 enovads

 enovads

© "Talsu televīzija" e-pasts: talsutv@inbox.lv | Telefons: 63225522

Tava ip adrese: 3.238.7.202