Uzņēmēju diena Talsos

Pievienots: (07.10.2014 16:10)

24.oktobrī 14.00 aicinām uz kārtējo Uzņēmēju dienu. Kā šīsdienas  pasaules ekonomikas notikumi skar mūsu uzņēmējus? Ko varam darīt pašu spēkiem, lai veicinātu sava biznesa konkurētspēju?

Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs Talsu novada Domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus, kurš stāstīs par aktuālo uzņēmējdarbības atbalstam mūsu novadā.

Savukārt,  AS „Swedbank” galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks diskutēs par Latvijas ekonomikas tendencēm 2014. – 2016. gadam: pasaules, Latvijas ekonomika un Latvijas reģioni – ko Latvijai nozīmē Eiropas ekonomikas mošanās no krīzes. Vai Eiropas Savienībai ir savas vājās vietas? Kādi ir Latvijas ekonomiskie rādītāji- eksporta, bezdarba, nodokļu līmenis, ko pašlaik un ko gaidīt turpmāk? Ienākumu atšķirības Latvijas reģionos –kādi faktori tās ietekmē?

„BOSI Nordic” sadarbībā ar „Altum”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, „LURSOFT”, AS „Swedbank” un AcademiaBaltijas reģiona vadītājs Jānis Skrūzkalns stāstīs par BOSI metodi, kas tiek lietota, lai panāktu uzņēmuma izaugsmi. Dzirdēsiet arī par jaunajām finansējuma iespējām Jūsu biznesam- ar Swed bankas, Lursoft un Altum programmu atbalstu!

Pieteikties: rakstot uz elina.lore@academia.lv vai zvanot  mob.tel. 26464122

Seminārs notiks Talsu Tautas namā, Torņa zālē, ilgums - 4,5 h

 enovads

 enovads

© "Talsu televīzija" e-pasts: talsutv@inbox.lv | Telefons: 63225522

Tava ip adrese: 3.237.178.91